Fototapeta 3D do łazienki – najlepsze inspiracje specjalnie dla Ciebie!

0
478
Fototapeta 3d do łazienki

Czy wiesz, że fototapeta 3D może sprawić, że mała łazienka stanie się przestronna i stylowa? Zobacz, jaką wybrać fototapetę 3D do małej łazienki? Jakie kolory i wzory fototapety do łazienki są najlepsze. Fototapeta 3D powiększającą optycznie przestrzeń do małej łazienki – inspiracje.

Aranżacja małej łazienki jest bardzo trudna, wiele osób oszczędzając niewielką przestrzeń, rezygnuje z wanny na rzecz kabiny prysznicowej, inni przenoszą pralkę do łazienki, a jeszcze inni wybierają fototapetę 3D do łazienki, która optycznie powiększa przestrzeń. Zobacz najlepsze aranżacje łazienki.

Fototapeta 3D do małej łazienki

Fototapety 3d są świetnym rozwiązaniem nie tylko do łazienki, ale tez każdego innego pomieszczenia w Twoim domu, które chcesz optycznie powiększyć i ciekawie ozdobić. Wysokiej jakości fototapety 3d kupisz w sklepie Dekowizja.pl – dodatkowa opcja wizualizacji wybranej fototapety ułatwia zakupy.

Mała łazienka z fototapetą 3D – jak optycznie powiększyć przestrzeń?

Fototapeta 3D do małej łazienki to najlepszy wybór, dzięki przestrzennej fototapecie nawet bardzo mała łazienka jest optycznie powiększona, przestronna i proporcjonalna. Zachowanie proporcji w małej, ciasnej łazience często bywa trudne, a nawet niemożliwe. Jednak optyczne powiększenie łazienki dzięki fototapecie 3D pomaga, przywrócić prawidłowe proporcje pomieszczenia, dzięki czemu przestrzeń wygląda spójnie i miło się w niej spędza czas.

Najlepsze fototapety do łazienki to przestrzenne i panoramiczne pejzaże, które wizualnie oddalają ściany, przenoszą domowników w najpiękniejsze miejsca na świecie. Nowoczesne fototapety 3D sprawiają, że nawet aranżacja małej łazienki jest przestronna i piękna. Jeśli chcesz uzyskać naturalny efekt powiększenia łazienki, na ścianie z fototapetą z pejzażem zamontuj kotarę prysznicową, wówczas pejzaż będzie przypominał widok z okna, lub wybierz pejzaż, który jest delikatnie przysłonięty zwiewną zasłoną.

Aranżacja małej łazienki w bloku z fototapetą 3D – porady

Aranżacja małej łazienki wymaga zastosowania kilku trików dekoratorskich. Po pierwsze należy odwrócić uwagę od ścian, które znajdują się najbliżej siebie i powodują, że pomieszczenie jest ciasne. Fototapetę przestrzenną najlepiej jest przykleić na najbardziej oddalonej ścianie, wówczas ściana, która jest najdalej od wejścia do łazienki, będzie przyciągała wzrok i jednocześnie odwróci uwagę od małej podłogi oraz ścian, które ograniczają przestrzeń. Taki zabieg możesz zastosować w małej prostokątnej łazience. Na ścianie z fototapetą 3D powinna stanąć wanna, jest to element wyposażenia, który oddala nas od ściany. Efekt “ odsunięcia od siebie ścian” będzie nieudany, jeśli fototapeta znajdzie się na ścianie, którą oglądamy z bardzo bliska np. na ścianie z umywalką.

Jeśli chcesz uzyskać artystyczny efekt głębi i nie zależy Ci na optycznym powiększeniu łazienki, wybierz florystyczne fototapety 3D do łazienki. Jeśli głównym powodem, dla którego decydujesz się na fototapetę, jest chęć optycznego powiększenia małej łazienki najlepiej sprawdzą się pejzaże i widoki z okna.

Fototapeta 3D z pejzażem lub widokiem z okna będzie wyglądała naturalnie i zmyli niejedną osobę, jeśli odpowiednio oświetlisz ścianę z fototapetą, a do fototapety z widokiem z okna dodasz kotarę łazienkową. Pamiętaj, w optycznym powiększeniu przestrzeni najważniejsze jest stworzenie iluzji, dzięki której mała łazienka będzie wyglądała na przestronną. Iluzja polega na oszukaniu zmysłu wzroku.

Fototapeta 3D do łazienki

Szeroki wybór jeśli chodzi nie tylko o fototapety 3d ale również fototapety dedykowane innym pomieszczeniom w naszym domu oraz biurom czy innym miejscom pracy znajdziemy w sklepie Fototapety24.net. Przejrzysty katalog, konkurencyjne ceny i wysoka jakość to cechy rozpoznawcze fototapet od tego producenta.

Aranżacja małej łazienki z fototapetą 3D – inspiracje

Przedstawiona na zdjęciu aranżacja to wąska prostokątna łazienka, w której na najszerszej ścianie stoi wanna. Po przeciwnej stronie okna znajduje się niewielka umywalka i sedes. W prezentowanej aranżacji bardzo ważną rolę odgrywa okno z mleczną szybą, która daje poczucie intymności w łazience, ale też doskonale rozświetla pomieszczenie.Fototapeta 3D wizualnie odsuwa ścianę na wprost wejścia, tworząc iluzję dużej przestrzeni. Fototapeta ze zwiewną zasłoną i niewielkim tarasem wychodzącym na morze, a także śnieżnobiały materac i miękkie poduszki zaciera granicę pomiędzy rzeczywistością i przestrzennym pejzażem. Drewniana podłoga i naturalne światło sprawiają, że łazienka z fototapetą 3D wygląda jak pokój kąpielowy w egzotycznym kurorcie. W rzeczywistości jest to aranżacja prostokątnej wąskiej łazienki w bloku.

Zaskocz wszystkich domowników i gości. Kup fototapetę 3D i zamień swoją ciasną łazienkę w przestronny luksusowy pokój kąpielowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here