Ivel.pl – domofony i wideodomofony

0
50
Ivel domofony

Ivel.pl to sklep internetowy, który powstał z myślą o tych, którzy szukają niezawodnych systemów zabezpieczeń i systemów teleinformatycznych. Oferta sklepu jest szeroka, znajdują się w niej m.in. profesjonalne domofony i wideodomofony. Dowiedz się więcej.

W Ivel.pl kupisz wszelkie akcesoria niezbędne do stworzenia profesjonalnego monitoringu, systemu kontroli dostępu czy systemu alarmowego. Trzeba wspomnieć, że w ofercie znajdują się zarówno zaawansowane technologicznie urządznia, jak i proste zestawy do domowego użytku. Obsługiwani są klienci hurtowi i detaliczni. Sprzęt dostępny w Ivel doskonale sprawdza się w prywatnych domach, ale także biurowcach, magazynach, halach, sklepach, firmach – czyli jednym słowem: WSZĘDZIE.

Podstawowa oferta sklepu obejmuje:

1) akcesoria do monitoringu (IP, AHD, HDCVI);
2) systemy alarmowe dostosowane do pracy w różnych budynkach;
3) domofony i wideodomofony;
4) systemy kontroli dostępu i RCP;
5) interkomy;
6) domowe czujniki;
7) systemy RACK
8) elementy sieci LAN oraz WLAN.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia sklepu ivel.pl: https://ivel.pl/. Nie dość, że oferta jest niezwykle szeroka i zawiera wyłącznie najlepszej jakości urządzenia, to na dodatek ceny są bardzo atrakcyjne. Oprócz tego każdy klient może liczyć na szybką realizację zamówienia oraz fachowe doradztwo. Polecamy zakupy w Ivel!

Jednymi z najpopularniejszych produktów w sklepie są domofony i wideodomofony. Te urządzenia mają zastosowanie w wielu miejscach! Dowiedz się więcej, przeczytaj dalszą część tekstu.

Wideodomofon

Domofony dostępne w sklepie Ivel

Domofony to niezwykle nowoczesne i funkcjonalne urządzenia, które znacznie ułatwiają komuniację między domownikami/osobami w budynku a przybyłymi gośćmi. Sprawdzają się w prywatnych domach, blokach czy firmach. Dzięki takiemu urządzeniu nie trzeba specjalnie podchodzić do drzwi, aby otworzyć je gościowi i się z nim przywitać – domofon umożliwia wpuszczenie osoby przybyłej za pomocą kliknięcia jednego przycisku otwierającego drzwi, na odległość. Domofony jednak nie tylko usprawniają komunikację, ale także skutecznie zabezpieczają posesję/budynek przed wtargnięciem osób niepożądanych. Warto w taki sprzęt zainwestować.

Niezawodne i profesjonalne domofony można kupić w sklepie ivel.pl https://ivel.pl/k196,automatyka-domofony.html. W ofercie sklepu znajdują się urządzenia najlepszych producentów takich jak: Commax, Radbit, Cyfral czy Genway. Co ważne, dostępne są gotowe zestawy, które zawierają już wszelkie niezbędne urządzenia do montażu całego systemu, więc nic nie trzeba kompletować samodzielnie. Takie zestawy są niezwykle atrakcyjne cenowo! Serdecznie zachęcamy do przejrzenia oferty.

Domofon Hikvision

Wideodomofony w Ivel

Wideodomofony działają na podobnej zasadzie jak wyżej opisane domofony, z tym że mają one jedną dodatkową funkcję. Nie tylko umożliwiają zdalną komunikację z osobami przybyłymi, ale pozwalają także na ich zobaczenie – wszystko za sprawą wbudowanej kamery. Dzięki temu osoby w budynku od razu widzą, kto stoi pod drzwiami czy bramą (nawet wówczas, gdy z okien budynku nie widać wejścia). Zatem wideodomofony, podobnie jak wyżej opisane urządzenia, usprawniają komunikację i zapewniają bezpieczeństwo! Dzięki takiemu sprzętowi można poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

W sklepie ivel.pl dostępne są nowoczesne, profesjonalne wideodomofony https://ivel.pl/k202,automatyka-wideodomofony.html. W ofercie znajdują się zarówno kompletne zestawy do montażu wideodomofonów, jak i pojedyncze elementy takie jak: panele, monitory z kamerą, elektorozaczepy i moduły sterujące. Wszystkie dostępne urządzenia pochodzą od znanych i cenionych producentów, więc można być pewnym ich najlepszej jakości. Pracownicy sklepu chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą skompletować cały sprzęt.

Zapewnij bezpieczeństwo sobie i domownikom/pracownikom. Zainstaluj domofon lub wideodomofon przy wejściu, dzięki czemu zawsze będziesz miał kontrolę nad tym, kto chce wejść na posesję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here