Pokój dla przedszkolaka

0
697
zabawka

Kupno nowego mieszkania wiązało się wreszcie z przeznaczeniem jednego z pokoi na pomieszczenie dla naszego malucha.

Wiktorek jest w wieku przedszkolnym i tak jak każdy z nas potrzebuje już miejsca, w którym odda się ulubionej zabawie z kolegami, i w którym będzie mógł dobrze wypocząć po dniu pełnym przedszkolnych atrakcji.

Jeszcze przed przeprowadzeniem się do nowego lokum już miałam zaplanowany wystrój pokoju naszego „małego mężczyzny”.

Bardziej mi zależało na stworzeniu mu przyjaznego środowiska niż na ekskluzywnym wyposażeniu salonu czy sypialni, które odeszły na dalszy plan inwestycyjny.

Przede wszystkim już od samego początku wiedziałam, że muszę mu zapewnić wygodną strefę wypoczynku i moja decyzja padła na pufy dla dzieci. Na stronach internetowego sklepu znalazłam niezwykle ciekawe pod względem wzornictwa i kolorystyki tkanin siedziska, które w zależności od pozycji dziecka układają się w wygodne fotele bądź leżanki. To właśnie pufy dla dzieci stanowiły zaczątek całej  aranżacji pokoju Wiktorka.

Ponieważ nasz synek jest fanem motoryzacji i jego kolekcja aut jest całkiem spora postanowiliśmy z mężem urządzić mu pokój w tym stylu. Udało nam się dostać lóżko, które kształtem przypominało starego cadilaca, i które idealnie pod wglądem kolorystycznym pasowało do wcześniej zakupionej pufy. Dalej poszło już jak z płatka. Do zestawu dopasowaliśmy „rosnące” razem z wiekiem dziecka biurko, krzesło do niego i zestaw szafek, wśród których jedna doskonale sprawdziła się w roli stojaka ekspozycyjnego na zbiór pojazdów syna. Nas podłodze położyliśmy puszystą wykładzinę o motywie toru drogowego.

Aranżacja pokoju naszego przedszkolaka przyniosła mi olbrzymią satysfakcję. Wiktorek uwielbia przebywać w swoim pokoju i zapraszać do wspólnej zabawy dzieci naszych nowych sąsiadów. Pufy dla dzieci okazały się hitem. Nasz przedszkolak uwielbia w nich wypoczywać przeglądając książki z ulubionymi bajkami, twierdząc przy tym że czyta jak tatuś na fotelu w salonie. Wykładzina z kolei to doskonały tor, na którym ściga się z kolegami swoimi resorakami.

Artykuł powstał na podstawie materiałów zawartych w serwisie https://sklep.jabbadesign.pl/20-pufy-dla-dzieci, który oferuje pufy projektowane z myślą o ich najmłodszych użytkownikach. Na stronie dostępny jest duży wybór puf dziecięcych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here